Czech

   

MAIN PAGE  |  ABOUT US  |  SERVICES  |  PRICE LIST  |  CERTIFICATES  DEMAND  |  CONTACT 

 
 
  MAIN PAGE SCHÜLL-AS TRANSPORT

 

Mezinárodní kamionová doprava a přeprava zásilek do Anglie,Belgie,Holandska,Německa,Francie,Italie a zpět.

 Specialista pro přepravy dvoupatrovými návěsy

dvojpodlažní plachtové návěsy (Doppelstock / Double decker), které jsou ideální pro přepravy lehkého a křehkého zboží (možno naložit 66 europalet, nebo 52 námořních palet o celkové váze nákladu 24,5t). To znamená, že dokážeme přepravit větší množství, tím pádem je doprava levnější a ekologičtější. Tato doprava je velice výhodná pro dlouhé cesty po Evropě, kdy se platí nejrůznější poplatky: mýtné, tunely, trajekty atd.

Jsme dopravní společnost s téměř 20letou zkušeností na poli mezinárodní kamionové přepravy a přepravy zásilek do Anglie,Belgie,Holandska,Německa,Francie,Italie a zpět.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a sdělte nám Vaše požadavky. Připravíme Vám řešení na míru a bezpečněpřepravíme zboží kamkoliv budete potřebovat. Zároveň pro Vás stanovíme optimální logistické řešení přepravy zboží, při němž vždy vycházíme z Vámi zadaných požadavků a podmínek na termín přepravy, objem, hmotnost a specifické vlastnosti zboží.

Naší specializací již od založení firmy je realizace přeprav do Velké Británie,Belgie,Holandska a celé EU

Zajišťujeme přepravy běžného paletovaného, volně loženého, velkoobjemového zboží. Provádíme jak celovozové přepravy tak i  dokládky, přičemž se ve většině případů spoléháme na vlastní vozový park, který je neustále modernizován s důrazem na bezpečnost provozu a zajištění zboží během přepravy. Zároveň myslíme i na životní prostředí - při výběru techniky klademe velký důraz na její co nejmenší dopad na ekologii.

Kromě výše uvedeného Vám můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti celého týmu firmy postavené na profesionálním přístupu k zákazníkovi, garanci dodržení času nakládky a včasného dodání zboží k zákazníkovi.

Naše spolehlivost umožňuje našim zákazníkům díky dodávkám just in time operativně snižovat skladové zásoby a tím snižovat jejich náklady. Díky nejmodernějším technologiím rovněž umíme reagovat ve velmi krátké době na specifické požadavky zákazníků.

 

Škoda Octavia


 

 
  KONTAKT  

  Schull AS s.r.o.
Revoluční 1082/8
Nové Město, 110 00 Praha 1

Tel.: 223 010 386
Fax: 223 301 0386

 
 

  ©2014 Allrights reserved - Created by EXXO.cz (Tomáš Hlad)